Busy do Anglii Grandbus – Partner PolskieBusy.com.pl

Busy do Anglii Grandbus to nasz stały partner w uzupełniającej się nawzajem flocie. Dzięki wzmożonym siłom jesteśmy w stanie zaoferować więcej miejsc po atrakcyjniejszych cenach. Nasza polityka jakości jest zbliżona, a standard wyposażenia samochodów niemal identyczny, dlatego zdecydowaliśmy się na długotrwałą współpracę w kwestii organizowania przewozów Polska Anglia. Dlaczego właśnie busy do Anglii Grandbus? Nawiązaliśmy współpracę podczas wymiany floty i spróbowaliśmy od mikro zleceń, w których nasze firmy dobrze się sprawdziły. Od tamtego momentu współpracujemy już ponad rok.

busy do Anglii Grandbus, przewóz osób do Anglii, paczki, przeprowadzki, przewozy

Przewóz osób do Anglii door to door

Dostosowaliśmy wspólnie politykę obsługi pasażerów umożliwiając im rezerwację online oraz telefoniczną. Nasze infolinie udzielą Ci wyczerpujących informacji na temat przejazdu, kosztach oraz warunkach. Rezerwując przejazd na naszej stronie lub Grandbus-Anglia.pl otrzymasz takie same warunki przejazdu. Dbamy o to, aby wymiana informacji pomiędzy nami była płynna. Twoje dane osobowe są chronione i przestrzegane przez obie firmy zgodnie z polityką prywatności RODO. Obie firmy organizują przewóz osób do Anglii door to door. Jeździmy na kilka samochodów jednocześnie, a więc masz pewność, że kierowca nie będzie zbierał pasażerów po całej Polce lub UK. Listę naszych tras sprawdzisz w zakładce trasy.

Tanie, komfortowe i bezpieczne busy z Polski do Anglii

Tanie busy do Anglii to nie mit. Dzięki współpracy mamy szansę do obniżenia ceny busa Polska Anglia do konkurencyjnych stawek. Przejazd jest wyceniany indywidualnie, bo obejmuje podróż z adresu pod adres. Busy do Anglii Grandbus oraz nasze samochody są komfortowe, wyposażone w: WiFi, klimatyzację, kino, telewizję, radio, pasy bezpieczeństwa, wygodne fotele i gniazda do ładowania tabletu, smartfona lub laptopa. Jeździmy wyłącznie busami 9-cio osobowymi. Przejazd odbywa się z poszanowaniem zasad bezpieczeństwa w asyście dwóch kierowców. Busy do Anglii i Polski posiadają ograniczniki prędkości oraz lokalizatory GPS, które dbają o zachowanie bezpieczeństwa i pozwalają na stałe monitorowanie przebiegu trasy. Obsługujemy 12 województw w Polsce.

Busy do Anglii Door to Door

busy z Polski do Anglii

Sprawdzone busy do Anglii i Polski
Komfortowy przewóz osób
Tanie bilety i szybki transport

Kontakt

[PL] +48 728 426 922
[EN] +44 7425 610 505

biuro@polskiebusy.com.pl

Dni Wyjazdu

BUSY Z POLSKI DO ANGLII:
– Poniedziałek
– Czwartek

BUSY Z ANGLII DO POLSKI:
– Środa
– Sobota

Informacje techniczne

Regulamin przewozów
Polityka Prywatności
Reklamacje

Dodatkowe informacje

O Polskie busy
Cena busa do Anglii
Cena busa do Polski
Trasa busa Polska Anglia
Przeprowadzki Anglia Polska
Promocje busy do Anglii

Portale społecznościowe