*
*
*

Busy do Polski

Busy do Polski, popularne, komfortowe i dobrze wyposażone zarezerwujesz online lub telefonicznie. Skorzystaj z oferty Polskie Busy.

Dni wyjazdu:

Środa

Sobota

Kontakt

[PL] +48 728 426 922
[PL] +48 696 673 811
[EN] +44 7425 610 505

Przewozy Anglia Polska

Przewozy Anglia Polska obejmuje transport osób w cenie od 350 zł wraz z bagażem. Usługa świadczona jest w standardzie door to door. W dniu przejazdu kierowca skontaktuje się z Tobą, aby poinformować o czasie przyjazdu pod Twój adres i pomoże włożyć bagaż do luku.

Busy do Polski Eurotunel

Także w busy do Polski korzystają z przeprawy przez Eurotunel. Jak wspomnieliśmy w poprzednim artykule, dzięki przeprawie pociągiem zaoszczędzamy co najmniej 2h w ogólnym czasie przejazdu. Busy do Polski Eurotunel w cenie od 350 zł to dobra i konkurencyjna oferta.

Tani bus do Polski

Tani bus do Polski to nie fikcja. Przejazd możesz rezerwować online lub telefonicznie. Posiadamy najniższe narzuty od ceny podstawowej np. bus na linii Warszawa-Londyn będzie kosztował dokładnie 350 zł, a Katowice-Bristol 400 zł. Tanie busy do Polski wyjeżdżają w środę i sobotę.

Busy z Anglii do Polski

Busy z Anglii do Polski to popularna forma przejazdu do kraju. Wiele osób podróżuje z nami całymi rodzinami. Zdarzają się także zorganizowane wyjazdy firmowe do pracy. Przewozimy wyłącznie osoby, nie wozimy paczek, zwierząt, ani też innych rzeczy z zakresu AGD, RTV czy motocykli i rowerów.

Bagaż 30kg w cenie

W cenie biletu możesz zabrać bagaż do 30kg. W przypadku podróży samolotem koszt bagażu rejestrowanego wynosi często nawet ponad 100 zł. Jeżeli Twoje walizki ważą lekko więcej niż 30kg to nie zostanie doliczona żadna dopłata. Każdy kolejny kilogram przekraczający 30kg liczymy w cenie 1£/kg.

Bus Anglia Polska cennik

Na cenę przejazdu składa się głównie pokonana odległość i ilość bagaży. Bus Anglia Polska zazwyczaj kosztuje w przedziale 350-400 zł. Staramy się podchodzić elastycznie do wyceny, bo wiemy, że trasy przejazdu door to door są często bardzo różne. Pragniemy pozostać konkurencyjni!

Busy do Anglii Door to Door

busy z Polski do Anglii

Sprawdzone busy do Anglii i Polski
Komfortowy przewóz osób
Tanie bilety i szybki transport

Kontakt

[PL] +48 728 426 922
[EN] +44 7425 610 505

biuro@polskiebusy.com.pl

Dni Wyjazdu

BUSY Z POLSKI DO ANGLII:
– Poniedziałek
– Czwartek

BUSY Z ANGLII DO POLSKI:
– Środa
– Sobota

Informacje techniczne

Regulamin przewozów
Polityka Prywatności
Reklamacje

Dodatkowe informacje

O Polskie busy
Cena busa do Anglii
Cena busa do Polski
Trasa busa Polska Anglia
Przeprowadzki Anglia Polska
Promocje busy do Anglii

Portale społecznościowe