busy Polska Anglia

BUSY POLSKA ANGLIA – PRZEWÓZ OSÓB

Busy Polska Anglia to oferta przewozu osób linii PolskieBusy. Zajmujemy się transportem osób i rzeczy na trasie Polska UK już ponad 5 lat. Wsłuchujemy się oczekiwania naszych pasażerów, dbając o ich komfort i bezpieczeństwo. Pracujemy stale nad ofertą, aby była ona elastyczna i atrakcyjna dla Ciebie. Mamy nowe samochody marki Mercedes Sprinter. Jesteśmy legalną firmą świadczącą usługę przewozu osób z Polski do Anglii i z Anglii do Polski. Zabieramy także pasażerów z Holandii, Belgii i Niemiec. Skontaktuj się z nami i poznaj nas bliżej.

Przewóz osób do Anglii

Przewóz osób do Anglii busem to jedna z najczęściej wybieranej formy podróży do UK. Dzieje się tak dlatego, że ceny biletów są różne, w różnych okresach. Natomiast cena busa do Anglii jest stała. Busy Polska Anglia odjeżdżają w poniedziałek i czwartek. Rezerwować przejazd możesz online lub telefonicznie. Każda przewóz osób do Anglii odbywa się na zasadach door to door. Przyjeżdżamy pod adres i dowozimy Cię z bagażami pod adres. Nie musisz się martwić o dojazd na lotnisko i kłopotliwe poszukiwanie komunikacji na miejscu. Zadbamy o Twoją komfortową i bezpieczną podróż. PolskieBusy to gwarancja stałej ceny w obu kierunkach. Nasze samochody posiadają ogranicznik prędkości i lokalizatory GPS.

Przewóz osób do Polski

Przewóz osób do Polski odbywa się w każdą środę i sobotę. Pracujemy nad dodaniem jeszcze na innych dni wyjazdu, prosimy o cierpliwość. Busy Anglia Polska obejmuje mapę Anglii z wyłączeniem terenów północnych UK. Nasze busy jeżdżą do wysokości Manchesteru. Poza tym obsługujemy pozostałe miasta i miejscowości. Jeździmy z domu pod dom, a więc rezerwacja busa do Polski odbywa się na takich samych zasadach jak przewozu do Anglii. Podróż zazwyczaj nie trwa dłużej niż 30h z uwzględnieniem przystanków i czasu odprawy. Podczas podróży można odpoczywać czytając książkę, przeglądając Internet, oglądając film, spać lub rozmawiać ze współpasażerami.

Busy do Anglii Door to Door

busy z Polski do Anglii

Sprawdzone busy do Anglii i Polski
Komfortowy przewóz osób
Tanie bilety i szybki transport

Kontakt

[PL] +48 728 426 922
[EN] +44 7425 610 505

biuro@polskiebusy.com.pl

Dni Wyjazdu

BUSY Z POLSKI DO ANGLII:
– Poniedziałek
– Czwartek

BUSY Z ANGLII DO POLSKI:
– Środa
– Sobota

Informacje techniczne

Regulamin przewozów
Polityka Prywatności
Reklamacje

Dodatkowe informacje

O Polskie busy
Cena busa do Anglii
Cena busa do Polski
Trasa busa Polska Anglia
Przeprowadzki Anglia Polska
Promocje busy do Anglii

Portale społecznościowe