*
*
*

Busy z Polski do Anglii

Busy z Polski do Anglii z naszą linią zapewnią Ci niską cenę bilety, wygodę i szczęśliwy przewóz do celu. Rezerwuj busa na poniedziałek lub czwartek online lub telefonicznie.

Dni wyjazdu:

Poniedziałek

Czwartek

Kontakt

[PL] +48 728 426 922
[PL] +48 696 673 811
[EN] +44 7425 610 505

Komfortowe przewozy

Busy z Polski do Anglii mają klimatyzację, WiFi, gniazdka 220-230V, odtwarzacz DVD, wygodne fotele i dużo miejsca na nogi. Busy są wyciszone, można odpoczywać podczas podróży lub spać. Kierowcy nie przekraczają 130km/h więc nie mogą pozwolić sobie na brawurową jazdę, niepokojąc przy tym pasażerów.

Tanie busy do Anglii

Tanie busy do Anglii od 350 zł z gwarancją ceny w obu kierunkach. Dodatkowo im częściej podróżujesz, to więcej zyskujesz. Już od drugiego przewozu możesz otrzymać zniżkę -10% na cenę biletu. Podczas kolejnej rezerwacji powiedz, że z nami już podróżowałeś i zrób rezerwację online lub telefonicznie.

Busy do Anglii Eurotunel

Busy do Anglii Eurotunel – oznacza sposób przeprawy pomiędzy Francją a UK. PolskieBusy wybierają najczęściej przeprawę Eurotunelem. Z uwagi na to, że jest znacznie sprawniej i czas podróży może się nawet skrócić o kilka godzin. Busy z Polski do Anglii zyskują co najmniej 2h dzięki przeprawie pociągiem w stosunku do statku.

Trasa busa Polska Anglia

Zdecydowałeś/aś się na rezerwację busa door to door, ale nie wiesz czy na naszej liście miejscowości jest Twój adres? Wejdź w zakładkę trasa busa Polska Anglia i odszukaj swoją lokalizację. Jeździmy daleko, nawet w okolice Manchesteru, Birmingham i kilku innych miast z tych okolic.

Bezpieczeństwo w podróży

Busy posiadają lokalizatory GPS i ogranicznik prędkości. Każdy pojazd przechodzi przegląd co 7 dni, czyli mniej więcej co drugi przejazd. Samochody są nowe, zazwyczaj nie starsze niż 3 lata. Podróżujemy zawsze na dwóch kierowców, aby uniknąć nadmiernym przemęczeniom podczas przejazdu.

Bus Polska Anglia cena

Jedno z najczęściej zadawanych pytań przez naszych klientów. Cena busa Polska Anglia zaczyna się 350 zł. Najdalsze zakątki Anglii kosztują nieco więcej, ale wiadomo, że podczas wyceny brana jest Twoja lokalizacja początkowa. Podróżujący z Poznania zapłacą mniej, jak Ci z Rzeszowa.

Busy z Polski do Anglii

Busy z Polski do Anglii razem z Grandbus-Anglia.pl – obsługując przejazd korzystamy ze współpracy z naszym stałym partnerem. Nie oznacza to, że korzystamy z oferty pośredników. Nasza współpraca opiera się na logistyce i obsłudze rezerwacji. Wszystko to po to, aby zagwarantować pasażerom możliwie najkrótszy czas przejazdu. Busy do Anglii door to door to duże przedsięwzięcie. Adresy docelowe mogą być oddalone od siebie nawet setki kilometrów. Naszym zadaniem jest pogodzenie rezerwacji tak, aby nie marnować czasu i jeździć sprawnie z punktu do punktu.

Busy do Anglii Door to Door

busy z Polski do Anglii

Sprawdzone busy do Anglii i Polski
Komfortowy przewóz osób
Tanie bilety i szybki transport

Kontakt

[PL] +48 728 426 922
[EN] +44 7425 610 505

biuro@polskiebusy.com.pl

Dni Wyjazdu

BUSY Z POLSKI DO ANGLII:
– Poniedziałek
– Czwartek

BUSY Z ANGLII DO POLSKI:
– Środa
– Sobota

Informacje techniczne

Regulamin przewozów
Polityka Prywatności
Reklamacje

Dodatkowe informacje

O Polskie busy
Cena busa do Anglii
Cena busa do Polski
Trasa busa Polska Anglia
Przeprowadzki Anglia Polska
Promocje busy do Anglii

Portale społecznościowe